Medycyna estetyczna

Coraz więcej osób decyduje się dziś na skorzystanie z zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna. Świadomi pacjenci przykładają obecnie dużą wagę do młodego wyglądu, jednocześnie wiedzą też, że postęp technologiczny pozwala osiągnąć doskonały efekt, który nie ma nic wspólnego z karykaturalnymi wizerunkami gwiazd, które jeszcze do niedawna można było obserwować w sieci. Delikatne wypełnienie zmarszczek, podniesienie konturów, korekta powiek to zabiegi, po które pacjenci sięgają chętnie, a zaskoczeni doskonałym efektem, polecają je także swojej rodzinie i znajomym. 

ZOBACZ CENNIK

W DreamSmile lekarze specjaliści medycyny estetycznej wykonują następujące zabiegi: 

Botox

Dzięki tej mało inwazyjnej procedurze pacjenci mogą cieszyć się wyraźnie młodszym, a przede wszystkim wciąż naturalnym wyglądem. Toksyny botulinowej używamy nie tylko w celu pozbycia się zmarszczek, ale także w leczeniu bruksizmu. 

Powiększanie ust

Pacjentom o wąskich wargach proponujemy zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Zabieg pozwala osiągnąć spektakularne efekty w postaci eliminacji zmarszczek okołoustnych, poprawienia i uwydatnienia koloru ust, wyeliminowania problemu opadających kącików. 

Wolumetria twarzy

Do tego zabiegu lekarz wykorzystuje specjalną odmianę kwasu hialuronowego, który wstrzykuje w głębokie partie skóry, by poprawić kontury twarzy. Zabieg pozwala uwydatnić kości policzkowe, unieść opadające policzki (tzw. chomiki), wypełnić dolinę łez, wyrównać ubytki objętości twarzy, wymodelować linię żuchwy, czy skroni. Dodatkowo zabieg pozwala zredukować zmarszczki.

Mezoterapia igłowa

W naszym gabinecie mezoterapię igłową wykorzystujemy do redukcji przebarwień, poprawy jędrności skóry, przywrócenia jej młodzieńczego wyglądu, do leczenia blizn potrądzikowych i nie tylko. Wykonujemy także mezoterapię z użyciem osocza - czyli popularny wampirzy lifting, który wyraźnie odmładza i odświeża skórę.

Plastyka powiek

Balfaroplastyka powiek to zabieg chirurgiczny z zakresu medycyny estetycznej, który skutecznie pomaga pozbyć się problemu opadających powiek.

Opadające powieki są efektem utraty kolagenu i elastyny, mogą być też uwarunkowane genetycznie - i w tym wypadku dotyczą nawet młodych osób.

W naszym gabinecie zabieg wykonuje lekarz specjalista okulistyki, który nie używa tradycyjnego skalpela, tylko diatermii. Dzięki temu krwawienie w czasie zabiegu jest bardzo ograniczone, gojenie tkanek jest szybsze, a sama procedura znacznie bezpieczniejsza.

Zabieg wykonujemy w znieczuleniu, tak by pacjent nie odczuwał dyskomfortu. Jak wygląda zabieg? Chirurg nacina powiekę w jej naturalnym załamaniu, usuwa nadmiar skóry i zszywa powiekę cienkim szwem, który po zagojeniu jest niewidoczny. Efektem zabiegu jest wyraźnie młodszy i piękniejszy wygląd.

 ​jak nas znaleźć

Bławatkowa 1, 72-002 Dołuje

+48 509 809 909

rejestracja@dreamsmile​.pl